Biuro Podróży LaVista - STARTUJEMY
newsletter
facebook


PIERWSZE WYJAZDY TURYSTYCZNE -

 - PROJEKT "MAŁOPOLSKIE TALENTY"

 

Mamy dla wszystkich dobrą wiadomość: udało nam się wystartować! Można powiedzieć, że jesteśmy w awangardzie branży turystycznej po ograniczeniach, jakie przyniosła pandemia. 

Dzięki współpracy z Gminą Bobowa oraz Szkołą Podstawową im. Stanisława Staszica w Bobowej realizujemy wyjazdy w ramach projektu "MAŁOPOLSKIE TALENTY". Są to wycieczki do Krakowa dla uczniów szkół Gminy Bobowa. Podczas wycieczek uczniowie zwiedzają królewskie miasto Kraków, poznają jego historię i odwiedzają liczne obiekty, realizując programy w ramach czterech kompetencji: matematyka, przedsiębiorczość, język angielski oraz technologia informacyjno-komunikacyjna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów pragniemy zapewnić, że staramy się uczynić wszystko, aby zagwarantować komfort i bezpieczeństwo uczestnikom naszych wycieczek. Zarówno nasze biuro, jak i wszyscy nasi kontrahenci (firmy transportowe, hotele, restauracje, muzea etc.), są odpowiedznio przygotowane, aby zapewnić spełnienie wszelkich norm higieniczno-sanitarnych, jakie obowiązują w nowej rzeczywistości. 

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu. W pierwszej kolejności serdeczne podziękowania kierujemy do Gminy Bobowa oraz Dyrekcji i nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Bobowej. Dziękujemy także naszym kontrahentom - firmom, instytucjom i osobom, którzy uczestniczyli w realizacji projektu. Są to:

  • Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie,
  • Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie,
  • Muzeum Narodowe w Krakowie - Oddział im. Emeryka Hutten-Czapskiego,
  • Muzeum Miasta Krakowa - Oddział Podziemia Rynku,
  • firma transportowa PPH "LIBROPOL" z Siedlisk,
  • restauracja Gospoda "Ko-Ko" z Krakowa,
  • Biuro Turystyczne "Gaudeamus" z Krakowa,
  • przewodnicy - Monika Mazanek, Wacław Gutowski, Sławek Nosek. 

Wszędzie spotkaliśmy się z olbrzymią sympatią, życzliwością i uśmiechem. Widać, jak bardzo jesteśmy spragnieni wolności i działania.

Pięknie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

 

Marek Wojsław, BP Lavista

 

 Bobowa - Kraków - Nowy Sącz, 30.06 - 03.07.2020